Яким повинен бути сучасний офіс

сучасний офісПопрощайтеся зі старими офісами, у яких навіть немає належної кімнати для відпочинку для своїх працівників. У цей новий час робочі простори та офісні центри  модернізуються для молодого покоління.

Для інноваційних компаній офіс не залишається незмінним рік у рік. Від дизайну інтер’єру до компонентів, багато підприємств додають до робочого простору сучасний стиль. Ось деякі речі, які повинен мати кожен сучасний офіс:

  1. Сучасні планування та дизайн поверхів

Офісні приміщення, які не змінювались ні разу за останнє десятиліття, матимуть труднощі із здачею приміщень в оренду молодим спеціалістам та старт апам. Сьогодні робоче покоління віддає перевагу офісам, які не є тісними, застарілими або нудними по оформленню, тому не робіть помилок, залишаючи ваш офіс таким. Належне робоче середовище та сучасний дизайн офісу можуть покращити моральний дух і продуктивність праці. Сплануйте більше оупен спейсів, прозорих стін та компактних місць для зберігання документів.

 

2. Загальна зона чи лаунж

Сприяння хорошій соціалізації в офісі може розпочатися із загальної зони або вітальні, де працівники можуть розмовляти, не відволікаючи інших. Ця зона повинна розслабляти і імітувати відчуття перебування вдома, щоб працівники могли зняти стрес у разі потреби.

 

3. Тренажерний зал

 

Деякі співробітники обирають роботу виходячи із зручностей компанії. Пам’ятайте, що здоров’я працівників може бути безпосередньо пов’язане з їхніми результатами на роботі, а правильні фізичні вправи можуть стати чудовим способом зберегти своїх працівників здоровими та щасливими. Велику кімнату в офісній будівлі можна перетворити на тренажерний зал з деякими тренажерами, килимами для йоги та душами. В цьому приміщенні можна також організовувати професійні тренування після роботи — йога, фітнес чи пілатес.

 

4. Вебінарні кімнати

 

Спростіть собі життя, створивши скайп кімнатки різних розмірів, де можна провести від маленької наради до вебінару. За допомогою кімнат для вебінарів люди з різних місць можуть без зусиль проводити зустрічі; отже, скорочення витрат на поїздки до офісу та економія часу.

5.Більше природних компонентів

Рослини покращують стан здоров’я, концентрацію уваги та продуктивність. Додайте елементи природи в офіс, додавши більше рослин, створивши більше місць з  природним освітленням, використовуйте дерево або камінь для поверхонь, меблів, сходів офісної будівлі.

6. Ергономічні робочі простори

 

Замінюйте  традиційні офісні меблі на ергономічні, наприклад, столи з регульованою висотою, столи для сидіння / підставки, ергономічні стільці та м’ячі для тренувань. На ергономічних робочих місцях у працівників не виникатимуть проблеми з поставою та проблемами здоров’я, пов’язані із занадто довгим сидінням.

Працівники проводять принаймні третину дня в офісі. Дайте їм найкраще робоче середовище, щоб сприяти балансу між роботою та особистим життям, здоровій соціалізації та оптимальній роботі. Майте на увазі, що коли працівники будуть щасливими та здоровими, це все принесе  позитивні результати у роботі.

Якщо ви в пошуках саме такого місця для вашої команди у Львові, зверніть вашу увагу на офісний комплекс, що знаходиться за адресою вулиця Наукова 7д, більше детальну інформацію шукайте за посиланням https://optima-plaza.com.ua/kompleks/

SDV-бизнес-обозреватель

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

eleven + 19 =

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: